profile picture
Autors: Mg.psych. Agnese Zagorska; Sertificēta klīniskajā un veselības psiholoģijas jomā

Ikdiena ir pilna dažādu notikumu pavērsienu. Mēs piedzÄ«vojam smieklus un asaras, gan caur sasniegumiem un  uzvarām, gan caur neveiksmēm un zaudējumiem. Katra pieredze veido mÅ«su personÄ«bu, katrs izaicinājums un pārbaudÄ«jums mums kaut ko iemāca, katra emocija sniedz mums kādu informāciju. Tomēr kā to atpazÄ«t, kā iemācÄ«ties tā pa Ä«stam sadzirdēt, saskatÄ«t, saprast sevi, citus un notikumus mums apkārt?

Mental Talk ir platforma veidota ar mērÄ·i sniegt iespēju atrast atbildes uz tik bieži uzdotiem jautājumiemā€“ kas?; kāpēc?; kādā veidā?; ko Å”is nozÄ«mē?; ko man ar Å”o visu tagad darÄ«t?; kā lai es tieku ar Å”o gala?; kur lai es meklēju palÄ«dzÄ«bu?
Visi Å”ie jautājumi ir lielā mērā saistÄ«ti un bÅ«tiski ietekmē mÅ«su mentālo pasauli un psihisko veselÄ«bu. Cilvēkam ir dabiska tieksme rast izskaidrojumus, jo, ja mēs savām bailēm no nezināmā varam pieŔķirt kādu struktÅ«ru, ja mēs savā haosā  rodam  kārtÄ«bu, satraukums mazinās un pasaule mÅ«su redzējumā kļūst droŔāka.

Tomēr, mÅ«sdienās, ar informāciju tik ļoti pārpildÄ«tā laikmetā, ir viegli apjukt. Informācija nereti ir pretrunÄ«ga, tās pārpilnÄ«ba rada neziņu, neizpratni, maldÄ«gus priekÅ”status un aizspriedumus. NeskaidrÄ«ba likumsakarÄ«gi vēl vairāk vairo trauksmi, bailes un dusmas.

Mental Talk mērÄ·is ir radÄ«t skaidrÄ«bu viedokļu gÅ«zmā, vadÄ«ties pēc zinātnē un pierādÄ«jumos balstÄ«tām atziņām un tādējādi atspēkot un mazināt sabiedrÄ«bā raduÅ”os pieņēmumus, aizspriedumus un psihiskās veselÄ«bas stigmatizāciju.

Mental Talk 2020 Ā© Visas tiesÄ«bas aizsargātas

×

Sveiki!

DroÅ”i raksti nospiežot zemāk, ja vēlies pieteikties sarunai vai Tev ir kādi citi precizējoÅ”i jautājumi.

× PIESAKIES SARUNAI!